لیبل IML
فوریه 2, 2017

تجهیزات جانبی

شرکت پویش ابزار در زمینه تجهیزات جانبی ماشین آلات تزریق پللاستیک نماینده شرکتهای SINO HOLDINGو Dukomar  ،ERACO و Moreto میباشد . از جمله تجهیزات جانبی که توسط شرکت ، فراهم میشود میتوان به انواع چیلرها شامل :چیلر ، گازگیر ، موادکش ، دوزینگ رنگ ، میکسر ، آسیاب موادو… که به توضیح کوتاهی از هرکدام از آنها میپردازیم.

 

SN Industrial Chiller

چیلر آبی با قابلیت جابجاییکه برای خنک کردن آب یا هوا به کار برده میشود . این نوع چیلرها ، آب بین دمای 7-30 درجه سانتی گراد را تا ظرفیت 6800-120000 کیلوکالری برساعت،  سرد میکنند.
کمپرسورهای موجود درآن با بهترین کیفیت و با آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده است که فن و پمپ آن از اروپا ، امریکا وارد میشود و طوری طراحی شده اند که موجب صرفه جویی در برق میگردد. همچنین در ساخت آن از دقیق ترین کنترلر های برای نمایش و اندازه گیری دقیق دما ،استفاده شده است.

SCM-6H
علاوه بر آن ، کنترلر های SCM  برای کنترل دما قالب نیز وجود دارد. تنظیم دمای قالب بوسیله قطعه (ماژول) که حساس به دما و بسیار دقیق است ، صورت میگیرد . پمپ های آن ، بالاترین فشار و استحکام و بدون نشت آب میباشد.
این نوع کنترلر های دقت اندازه گیری بسیار بالایی دارند ، زمانی که دمای قالب غیرطبیعی افزایش یا کاهش داشته باشد ، بروی نمایشگر شفاف آن ، نشان داده خواهد شد.

دستگاه آسیاب مواد ، SFS400

این نوع دستگاه نیز برای بازیافت مواد پلاستیکی و آسیاب موادهای خراب شده بکار برده میشود.

 

 

گازگیر مواد SHD Hopper Dryer
در این نوع گازگیر ها ، از هوای گرم برای خشک کردن مواد پلاستیکی مرطوب استفاده میشود که این روش بسیارکارآمد و بصرفه میباشد. این نوع گازگیر ها ، مستقیم بالای گیره ماشین تزریق نصب میشود که موجب خشک شدن سریعتر مواد و فضای کمتری اشغال میکنند و توانایی خشک کردن مواد از 12 تا 1000 کیلوگرم را داراست.

 

موادکش خودکار STL

مواد کشهای خودکار با قدرت مکش بسیار بالا ، همراه با موتور دستگاه محافظ و چراغ هشدار مواد ، هستند . علاوه برآن ، با اندازه متناسب و کوچک شده ، وزن سبک و موتور مکش قوی ، استفاده راحت از آن ، از مشخصات دستگاه های مواد کش میباشد.

 

خشک کن SD

از کاربرد خشک کن ها میتوان برای از بین بردن رطوبت هوا ، رطوبت مواد ، رطوبت قالب و سایر تجهیزات ماشین تزریق اشاره کرد. خشک کن ها معمولا در مناطق مرطوب که رطوبت هوا بالاست استفاده میشود.


خشک کن های سری  SD برای خشک کردن مواد  و رطوبت هوا بکار میروند. بدنه آنها از سرامیک بصورت لانه زنبوری که جنس آنها از فیبر سرامیکی و افزودنی ارگانیک و مواد کریستال که شامل غربال مولکولی و چسب سیلکونی که تحت فشار و دما بالا در داخل سرامیک ها قرار گرفته اند ، میباشد. نحوه کار دستگاه به این صورت است که  رطوبت و آب مواد مرطوب بلافاصله توسط باد مرطوب که از گذر از حفره های سیلندر لانه زنبوری ، جذب میشود . این پروسه ادامه پیدا میکند تا کاملا مواد خشک شود .

 

 

 

 

خشک کن های قالب SMD

این نوع خشک کن ها برای قالب های پلاستیک استفاده میشود. از آنجاییکه برای کاهش دمای قالب و مواد آن، از آب سرد استفاده میشود و این باعث مصرف آب میشود ، این خشک کن ها برای مواد PETو بطری های SMDمناسب هستند.

 

از مزایای آن میتوان به داشتن سیستم کنترل دما برای تنظیم و نمایش دقیق دما اشاره کرد، علاوه بر آن ، قابل تنظیم بصورت اتومات هستند. دارای سیستم چرخشی بازگشت هوای سرد و خاصیت فیلتر سازی است . در شرایط نرمال جوی ، رطوبت مناسب را  بصورت خودکار فراهم خواهد کرد.

باعث افزایش عمر قالب و کاهش سایش آن و کیفیت محصول پلاستیک میشود.

 

خشک کن های سه کاره  SD، خشک کن ، گاز گیر و مواد رسان (تعذیه مواد )

قطعات خشک کن ، گاز گیر و مواد رسان (تعذیه مواد ) همگی داخل خشک کن های لانه زنبوری تعبیه شده اند .لوله گازگیر مواد با قسمت خروجی که برای خروج هوای چرخشی کاربرد دارد ، طوری منطبق شده اند که از ایجاد انرژی گرمایشی جلوگیری کرده و موجب کنترل دما و بهبود فرآیند گازگیری مواد شده است.

با استفاده دو خنک کننده در سیستم خشک کن ، دمای کم در هوا و نقاط مرطوب را تضمین میکند.

میکسر مواد SHS

این میکسرهای عمودی برای ترکیب مواد گرانولی استفاده میشوند . از ویژگی های آن میتوان به ساختار ساده ، سرعت ترکیب بالای مواد ، کاربری و نگهداری راحت اشاره کرد. جنس میکسرها از استیل ضدزنگ استفاده شده که برای تمیز کردن راحت میباشد. علاوه برآن دارای قفل محافظ برای امنیت اپراتور و ماشین میباشد . سرعت بالای دستگاه در ترکیب مواد و کاهش مصرف انرژی وکارآمدی بیشتر ، از مشخصات بارز آن میباشد.
تثبیت کننده ولتاژ برق

از ویژگی آن میتوان به رنج گسترده ورودی AC  تا +15 اشاره کرد ، که تجهیزات میتوانید در این رنج از انرژی آن استفاده کنند، تمام قطعات داخل آن طوری طراحی شده اند که این رنج را تضمین کنند.

سیستم کنترل

قابلیت حمل ، با قابلیت تنظیم برنامه دلخواه همگی داخل یک دستگاه کنترلر است.  قطعات الکتریکی آن با استانداردهای موردتایید جهان ، مونتاژ شده است. علاوه بر آن از درگاه  USBبرای مدیریت بهتر آن ، استفاده شده است.

ENGLISH