قالب تزریق پلاستیک
فوریه 2, 2017
لیبل IML
فوریه 2, 2017

ربات

در زمینه ربات های مخصوص تولید به روش IML، شرکت پویش ابزار ، نماینده شرکت های    Enelkonترکیه و همچنین Beck Automation  سوییس میباشد.
از جمله ربات ها میتوان به ربات های IML  شرکت Enelkonبا برند Robo Maxiاشاره کرد. این نوع ربات ها با سرعت و دقت  بالایی در تولید ظروف به روش IML دارند و به دو دسته ربات از پهلو و ربات از بالا برای تولید ظروف IMl  تقسیم میشوند .

از ویژگی های منحصر بفرد ربات از پهلو میتوان به  کارایی بالا ، تولید مکانیکی مطمئن ، سرعت بالا و کاهش زمان تولید ، نمایشگر صفحه کنترل ، کنترل از راه دور ، حداقل ضایعات مواد و… اشاره کرد . پنل کنترلر آن دارای قابلیت تاچ اسکرین دارای امکانات کنترلی بالا و قابلیت بکاپ برنامه از طریق USBاشاره کرد.

از ویژگی های ربات از بالا نیز میتوان به کیفیت بالای تجهیزات ساختاری آن ، سرعت بالای ربات در تولید و کاهش زمان تولید ، دقت بالا در قرارگیری و کارایی بالا اشاره کرد . پنل کنترلر آن نیز ، با کاربری راحت ، ساپورت از 10 برنامه همزمان و فضای حافظه بالا با قابلیت برنامه دهی حدود 100 برنامه و قابلیت بکاپ از طریق USBو قابلیت کنترل از راه دور از طریق اینترنت ، را داراست.

 

ENGLISH